| AlexX90 a întrebat:

Am si eu un fel de problema cu laptopul.Cand se deschide windows nu-mi scrie starting windows si se aduna punctele alea si face un fel de steag si mi se incarca ceva si mai sus scrie Microsoft Corporation.De ce face asa si cum o rezolv? Cel mai bun raspuns primeste FUNDA.Am un laptop NC110.P.S:Am reistalat windows si nimic, am windows 7.

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Tuneup e un program, cu ala iti schimbi aspectul la windows si poti schimba si boot-ul sa alegi ce vrei tu ca boot

4 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Poate ai un alt boot, se deschide normal windows-ul? dacă nu ai nici-o problemă înseamnă ca ai diferit boot-ul şi nu afectează cu nimic

| AlexX90 explică (pentru Evolution):

Da stiu doar as vrea si eu sa se deschida normal pentru c eu il mai iau la prieteni si toti zic ca:de ce se deschide asa? poate ai o problema? stii cum sa-i schimb boot-ul?

| Evolution a răspuns (pentru AlexX90):

Tuneup e un program, cu ala iti schimbi aspectul la windows si poti schimba si boot-ul sa alegi ce vrei tu ca boot

| Lorenuta2000 a răspuns:

Nu e nimic anormal si mie mi se deschide la fel calculatorul de cand il am si am tot windows 7. Nu ai de ce sa iti faci griji. Pur si simplu asa se deschide el.

| AlexX90 explică (pentru Lorenuta2000):

Da la fel ca la Evolution stii cum sa-i schimb boot-ul