| Cosmincosminel1992 a întrebat:

Am si eu un Tv LCD marca LG de 81 cm si când il pornesc nu am sunet. Daca il las 5-10 Min sa mearga si il repornesc se aude ca si cum ar barai. Daca il las așa vreo 20 Min si ii dau mai multe reporniri își revine si merge sunetul normal. Știe cineva care ar fi problema?

2 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

O piesa semi-defecta care merge mai bine pe masura ce se incalzeste... la un moment dat o sa se strice de tot, asa ca in afara de service nu ai ce sa ii faci, sorry!