| Bogdan2111s a întrebat:

am un Allview viper v1 am bagat cod un model iar soramea mia prins telefonul si s-a cam jucat cu modelul acela problema e ca imi cere contul si nu pot sa il scriu nu imi apare tastatura, as putea sa ii dau reset sau ceva fara sa sterg pozele din el?

Răspuns Câştigător
| danieldaniel12 a răspuns:

Poiti sa salvezi fotografiiele doar daca le ai pe card, daca le ai pe card scoate-l si dai un rebot la telefonul daca nu sti sa dai reboot e foarte usor de gasit pe youtube funda?

2 răspunsuri:
| FanLenovo a răspuns:

Nu prea am inteles la ce te referi dar daca ai model incearca in felul urmator:
Incearca continu pana iti zice ca nu mai poti incerca decat dupa 30 secunde, apoi in josul ecranului va aparea Pin de rezerva [ceva de genul] dai acolo si introduci 0000 [4x 0] sau alt cod Pin in cazul in care l-ai schimbat.

| danieldaniel12 a răspuns (pentru FanLenovo):

Nu la asta ma refeream inchide telefonul apoi ai dai rebot la telefon foarte simplu dar daca nu sti cauta foarte usor pe youtube sau lasa-mi mesaj siti explic exact cum se face.