| AliLina2 a întrebat:

Hei TPU,o prietena are o problema cu telefonul, are un Allview V2 Viper si i-a dat astazi resetare de la butoanele de volum si power..culmea e ca ea a uitat parola de la contul de google si nu poate baga alt cont.i-l cere pe ala care l-a avut ultima data..nu ii da voie sa intre in meniu.e ceva de genul ca la Iphone.ce credeti ca ar putea face? Apreciez foarte mult un raspuns ajutator.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Mai poți sa ii pui softul din nou prin calculator sau la reparații telefoane

| s0uNNd a răspuns:

Ar putea sa isi reseteze parola dupa calculator sa si-o schimbe cu yahoo email care l-a pus la contul google.