| 1234avg a întrebat:

Am un antivirus:AVG Free Edition 2013, daca instalez AVG Free Edition 2015, va tregbui sa dezinstalez cealalta versiune a AVG-ului?

Răspuns Câştigător
| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Nu iti recomand sa bagi AVG o sa il tii de forma. Uite aici un antivirus bun cu tot cu licenta Aici antivirusul http://malwarebytes-anti-malware.ro.malavida.com/......a-windows.
Referitor la intrebare poti da ca AVG sa isi faca update nut rebuie neaparat dezinstalat.

4 răspunsuri:
| TPUajutor a răspuns:

Http://www.amatorpc.ml/? p=14
vezi acolo zice ca avg e ceva fbun.Bafta

| AdrenalinTm a răspuns:

Nu trebuie sa dezinstalez nimic daca folosesti acceasi versiune de antivirus daca folosesti avg si pui altul gen norton eset., atunci trebuie daca nu avg tau din 2013 o sal ia ca si un upgrade la versiunea ce o ai u laughingnuma prosti tiau zis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, trebuie sa dezinstalezi cealaltă versiune a AVG-ului.

| Smartulet a răspuns:

Eu iti recomand Yac Cleaner, e 100% gratis si nu expira. Curata si imbunatateste performanta PC-ului.
Informatii si prezentare video gasesti aici www.Yac-Cleaner.weebly.com
Succes!