| AnduZisAlexandru a întrebat:

Am un calculator la care nu mai am CD-ul de "PLACA VIDEO" astfel dupa ce am reinstalat calculatorul imi merge in reluare si nu mai imi pornesc jocurile! Cine imi poate oferi un site de drivere de calculatoare? Multumesc ofer funda pentru cel mai bun site.

Răspuns Câştigător
| whitehair a răspuns:

Ideal este sa descarci driverele de la producatorul placii video si asta te-as sfatui sa si faci.Deci daca ai video nVidia, de la ei, daca ai ATI-AMD, de la ATI.in cazul in care nu gasesti la producator, lucru de care ma indoiesc, incearca la DriverArena.com
Mult succes.

1 răspuns:
| Kylexy a răspuns:

Daca ai nVIDIA intra pe nvidia.com si acolo gasesti driverele placi video sau daca ai o alta placa video cauta pe google numele placi video