| cocacola007 a întrebat:

Am un iPhone 4s 16gb decodat cu gevey, de aproape de 2 ani de zile, cumparat sh. Anul acesta as vrea sa fac un upgrade deoarece pur si simplu m-am saturat de acest 4s, tin sa precizez ca bateria nu mai tine si se misca foarte greu. Marea intrebare este: Ce sa aleg dintre un iPhone 5c si iPhone 5, amandoua sh. Ce parere aveti despre iPhone 5c, este mai slab decat 5-ul? merita trecerea de la 4s la 5/5C? Vreau iPhone deoarece mai am si un iPad mini si ma inteleg foarte bine cu iOS-ul.Astept pareri din partea mai multor utilizatori. Multumesc

3 răspunsuri:
| Andyandy_adyAdyady_1991 a răspuns:

Mai bine ti-ai lua un 5s, si daca ai bani 6s plus

| cocacola007 explică (pentru Andyandy_adyAdyady_1991):

Daca aveam bani de 5s/6/6s fii sigur ca nu stateam pe gandurilaughing

| Andyandy_adyAdyady_1991 a răspuns:

Atunci 5c