| madalinfindrihan a întrebat:

Am un Iphone 5 si cateodata se misca in lag sau mai greu aproximativ 2-3 secunde sau 1-2 secunde si ma deranjeaza asta. O aplicatie pentru iOS de curatare sau sa se miste mai repede? Orice. Mersi!

1 răspuns:
| LaccboGaming a răspuns:

Asa face telefonul si al meu face asa cred ca nu esti chiar tat de stresat de 2-3 secunde de lag. Unii oameni sunt prea pretentiosi gandeste-te ca unul nu are acel iphone gandeste-te de 2 ori cand pui intrebari supide.