| BB4Eva a întrebat:

Am un iPhone 5S de 2 luni (nu l-am luat la mana a doua, l-am luat nou de la eMAG) si butonul Home a inceput sa se simta si sa se auda altfel cand il apas, ca si cand ar fi "subred". Ar fi semne de ingrijorare? Sa-mi activez de pe acum AssistiveTouch? Nu l-am folosit prea mult, dar vreau doar sa stiu. Multumesc!

1 răspuns:
| Daniel9988 a răspuns:

Mai omule, poate s-a strans praf pe langa el.Da cu aspiratorul(chiar cu glumesc). Daca face in continuare asa, lasa.l ca nu e nimic.Dc sa te ingrijorezi