| 000MadMAX000 a întrebat:

am un laptop Compaq CQ61-414EO stie cineva daca se poate face Hotspot sau daca are aceasta posibilitate?

2 răspunsuri:
| zambar3tu a răspuns:

Salut.
Connectify este unul din cele mai bune soft-uri disponibile pe piata, este gratuit si usor de folosit.
Il poti descarca de aici
http://www.connectify.me/
Nu uita ca un hotspot se poate face doar cu ajutorul unei conexiuni prin cablu si nu cu pc-ul conectat la wi-fi!

| 000MadMAX000 explică (pentru zambar3tu):

Am internet prin cablu si conexiune PPPoE dar vad ca nu vrea sa imi faca hotspot nici prin programul ala, imi da ceva eroare "Microsoft hosted network is now available" si nu pot selecta la Share-ing conexiunea PPPoE zice ca trebuie sa am versiunea PRO.