| Best1alHit a întrebat:

Am un laptop Fujistu si ieri am uitat incarcatorul de la laptop la un prieten si am pus alt incarcator de la alt laptop Asus care se potrivea si arata ca se incarca dar LED-ul de la bateria palpaia.Azi, i-am pus incarcatorul original si face acelasi lucru. Puteti va rog sa imi dati un sfat despre ce sa fac? Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Instinkt a răspuns:

Trebuie sa converteasca curentul si de aceea cred ca facea asta..nu ai de ce sa e ingrijorezi.o sa revina totul la normal

| Best1alHit explică (pentru Instinkt):

L-am lasat 30-40 minute totusi...ii ia mult pana sa converteze?

| adybutterfly a răspuns:

Tensiunea a fost mai mare, fujitsu merge oarca pe 18 volti, daca inca mai functioneaza, este bine nu este grav, merge reparat, cam dificil si costisitor, dar merge reparat la un service autorizat