| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop Lenovo pe care am instalat recent Windows 7(avea si inainte Win 7 ). Pana azi dimineata mergeau toate contactele USB ale laptopului, dar acum merge doar una(de mentionat faptul ca nu am bruscat in niciun fel laptopul). Stiti vreo solutie?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Fa cum spune Rommeo!

| Rommeo a răspuns:

Intra pe acest CloudDrivers si o sa-ti detecteze automat toate driverele.
http://www.driverscloud.com/en

| Panzer1945 a răspuns:

Http://www.opal-rt.com/....../index.php intra aici si citeste, poate te ajuta.

| Clarx a răspuns (pentru Panzer1945):

Mai exact, laptopul meu este de tipul Lenovo B580. Ieri seara am umblat prin Bios la ordinea bootarii si cred ca de acolo se trage problema. In ce ordine trebuiesc bootate toate memoriile, pentru a merge totul bine?

| Panzer1945 a răspuns:

Primul sa fie hdd, asa i l am eu setat

| 11dragos11 a răspuns:

1. Ori ai scurt în laptop
2. Ori e wind expirat (dacă wind e expirat formateaza laptopul sau fai update )