| Tomoiagă_Răzvan_1997 a întrebat:

Am un laptop MSI CX620, si vreau sa-mi conectez o tastatura A4Tech KL(S)-23MU.Dar bag cablul USB in laptop, si nu merge.Nici macar beculetele de la CapsLock etc.Am instalat de pe Softpedia un "driver" pentru tastatura mea dar tot nu merge.De asemenea am incercat si pe site-ul A4Tech si imi zice ca tastatura mea nu are nevoie de driver.Ma poate ajuta cineva va rog?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Tastaturile NU au nevoie de driver. E corectă informația. Dacă bagi altceva în acel port USB, merge?
Caută eventual un hub USB CU alimentare externă; poate portul USB de pe laptop nu are destul curent să alimenteze tastatura ta. (mai ales dacă e din aia cu tot felul ' de LED-uri și beculețe).

| K0sti a răspuns:

Exact, nu are nevoie de driver! Probeaza porturile USB. Altceva merge in USB-urile alea?