| smecherasul2 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare :
De ce nu imi merg tastele z x c v m si CapsLock la laptop. NU am varsat nimic pe ea si am si curatat-o dar nimic. NU am nici un driver instalat se poate sa fie din acea cauza? Va rog sa-mi spuneti ce sa fac. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Helper69 a răspuns:

Salut,

Cel mai probabil e din cauza prafului care nu lasa sa faca contactul intre placa de la tastatura si bucata de plastic de la butoane. Du-te intr-un service, o sa-ti curete tastatura de praf.

-Helper69.