| Tecu_Flavius_1999 a întrebat:

am un laptop Sony Vayo VPCEL3S1E si cand l am cumparat aveam micrifon incorporat si acum nu gasesc driverul de la el sau nu stiu cum sa il fac plssss help! crying((((((

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Microfonul nu are drivere! Placa de sunet are! Go for it!

| Tecu_Flavius_1999 explică (pentru K0sti):

Ajuta ma si pe mine te rog sad

| K0sti a răspuns (pentru Tecu_Flavius_1999):

Te-am ajutat, ti-am spus ce ai de facut! Just do it! Driverele le gasesti la producator!

| Tecu_Flavius_1999 explică (pentru K0sti):

Man acesta este modelu http://sonyvaiodriver.com/category/sony-vaio-vpcel3s1ew-drivers/ nu stiu care este este unu audio. l am luat si nu merge microfonu ajuta ma te rog skype-ul meu Flavius Tecu vezi ca sunt din Craiova...

| K0sti a răspuns (pentru Tecu_Flavius_1999):

Daca esti din Craiova, treci maine cu laptop-ul si-l facem! Ma gasesti pe site: epasystems.ro