| vLaDz a întrebat:

Am un Lenovo G580 si am pe el Windows 7 Ultimate intr-un timp mi-a aparut "Windows is not genue"am folosit RemoveWAT totul in regula iar dupa 1 luna de la folosirea RemoveWAT-ului mi-a aparut iar "Windows! O solutie va rog dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| TutorialsGaming1000 a răspuns:

Asa apare daca dai Update si nu ai Windows Original. Si la un prieten i s-a intamplat asta. Iar eu am Windows original si am dat Update si nu mi sa intmplat asa. Sfatul meu este sa nu dai Update daca nu ai Windows original

| vLaDz explică:

Deci... nu exista nici o solutie?!