| vLaDz a întrebat:

Am Windows7 Ultimate si cand mi-a aparut Windows is not genue! am folosit RemoveWat totul in regula da dupa o luna imi da iar imi souneti o solutie?
FUNDA!

4 răspunsuri:
| marktheshark a răspuns:

Nu este windowsul original deci nu ai cum sa il rezolvi(asa patesc si eu cu ultimate).Eu il instalez din nou cand face figuri.

| Bogdacutuu a răspuns:

Cumperi windows si nu mai ai probleme.

| cretusebi15 a răspuns:

Poti folosi programul asta ca sa ati adi patch la windows si gata http://www.runpatch.com/2013/04/windows-7-loader-activator-v22119-2013.html

| vLaDz explică:

Mark=>Stiam asta da il reinstalez lunar?
sebi=>am incercat nu merge...
bogdan=>Mi-ai fost de mare ajutor...