| Dragos022 a întrebat:

Salut.
Tocmai am instalat windows 7 pe un macbook pro 15 inch. Windowsul a instalat automat driverul pentru placa de sunet dar nu se aude nimic decat cand pornesc laptopul.Toate setarile sunt corect facute. Ce sa fac? Super

3 răspunsuri:
| Andruşcă a răspuns:

Pe macbook NU se instaleaza windows-uri, se intaleaza DOAR sistemele de operare de la Apple.
Calculatoarele si laptopurile de la Apple sunt diferite de calculatoarele IBM, au alta structura.
Windows-ul nu o sa functioneze bine in nici un caz, indiferent ce-i vei face tu.Ori vinzi laptopul si iti cumperi unul normal ori iti instalezi MAC OS.

| Dragos022 explică:

Nu este adevarat performantele cresc cu windows 7 pe orice pc/laptop

| SPQR07 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi placa sunet ar putea sa nu se fi instalat corect