Am un mouse Marvo M314 si am un buton de dpi si nu stiu cat dpi am la momentul actual... In software-ul mouse-ului nu stiu cum sa intri si nu cred ca are, Eu stiam de la un video ca mouse-ul are 1200, 1600,2400, si 3200 dar ma jucam un joc fortnite si prieten-ul meu are 0.50 sens la 600 dpi si ii merge foarte rapid iar eu am 0.135 la 1200 dpi si merge foarte greu!

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Conteaza si setarile din windows. Apasa butonul "start" si acolo scrii "mouse" (fara ghilimele). Astfel intri in setarile mouse-ului din windows si acolo setezi viteza mouse-ului.