| NexusHELPER a întrebat:

Am un Nokia C3 si nu pot vizualiza clipuri pe el.
Ce program imi trebuie? Am Youtube ( aplicatia ) dar imi zice a reincarc videoclipul.
Va Rog! Ajutati-ma. Dau Funda big grin

6 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Cred ca Flash Player.

| introduaicinumele a răspuns (pentru ϟkatεVaηϟ):

E da, daca nu stiai aplicatia pentru Youtube a fost creata ca sa putem vedea videoclipuri de pe Youtube pe telefoanele ce nu au suport flash :)

Iar pentru @Mario18, esti sigur ca ai conexiune stabila la internet?
Uita-te aici pentru mai multe informatii: http://www.orange.ro/......3/iq/41441

| NexusHELPER explică (pentru introduaicinumele):

Da. am o conexiune foarte stabila. imi merge f repede si pe pc si pe telefon.

| Diiianaa a răspuns:

Probabil wireless-ul e prea slab

| NexusHELPER explică (pentru Diiianaa):

Nu...Ca pe net pe telefon imi merge f. repede si pe pc

| Florin_Nechita_1999 a răspuns:

Nu mai ai mega