| DaDaDaDa69 a întrebat:

Am un Orange Gova, si intr-o luna am reuit să stric 3 perechi de căști pt telefon. Totul incepe prin a nu functiona o cască. Spre ex acum 2 săptămâni mi-am luat o pereche nouă, iar azi am observat că nu mai merge casca stângă, azi-dimineață mergând. E din cauza că locul unde se conectează căștile este jos in partea stângă a telefonului? Si altfel se mai indoaie mufa? Sau?

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Asa si, nu poti sa intorci telefonul invers, ai vreo retinere?
Cand o sa inveti sa nu mai tragi de fire, sa se intrerupa, fire care sunt cat firul de par, atunci o sa ai si casti!