| anonim_4396 a întrebat:

Salut tpu.Am un pc cu 8gb ram, placa video 2gb ddr3 128 biti si un procesor Intel pentium g3420 3, 20GHZ.Si intrebarea mea estetonguerocesorul poate sa faca existenta sau este destul de puternic ca sa-mi suporte ramul si placa video care le-am descris mai sus.in pc citeste 8gb din8 gb dar va las pe vor poate stiti mai bine.

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

"procesorul poate sa faca existenta" laughing
Cum vine aia? Poate, da!

| catalin542000 a răspuns (pentru K0sti):

Adica procesorul este destul de puternic ca sa suporte la maxim placa video si memoria ram la asta ma refer.

| K0sti a răspuns (pentru catalin542000):

Da, poate, ti-am spus!