| anonim_4396 a întrebat:

Am un PC cu Windows 7 si as vrea sa stiu cum sa-l fac sa ruleze mai rapid, sa-i cresc viteza de navigare. Există un program care poate face asa ceva? Ce programe bune de tipul lui Ccleaner stiti?

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Tu esti cel ce trebuie sa optimizeze pc. nu programe aditionale.

| Superior a răspuns:

JetClean,acesta opreste toate procesele inutile,eliberand o buna parte din memoria RAM. Are multe optiuni,sa curete sistemul de diferite fisiere inutile ce-l incetinesc,sa defragmenteze HDD-ul, sa faca cele mai bune setari la interent automat, marindu-i puterea, si cea mai utila optiunie "Booster" care dupa cum ziceam mai sus, inchide toate programele inutile (aceasta trebuie folosita de fiecare data cand intri la PC.

| Sarcopt a răspuns:

Mai adaugăi rami, nu o să te ajute programele.

| Pietricel a răspuns:

Ca program JetClean e o solutie, temporara. Dar trebuie sa mai adaugi ram ca sa nearga mai repede.