| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa pun Ccleaner pe un laptop Toshiba satellite cu Windows 7. Imi scrie un mesaj-intrebare, ceva de inlocuire a unui program existent. Ccleaner nu exista pe acel laptop. Are Windows 7 un program similar cu Ccleaner? Nu stiu engleza si nu pot copia mesajul. Multumesc.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, exista o unealta de curatare in Windows, se numeste Disk Cleanup si il gasesti intrand prin Start/All Programs/Accesories/System Tools. Poti sa le ai pe ambele, nu-i nevoie sa stergi Disk Cleanup, la fel le am si eu.
Debifezi acel mesaj sau dai nu.

| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc. Ma duc sa vad.

1 răspuns: