| andrei9834 a întrebat:

Am un ps 3 care nu i mai merge porturile usb amandoua. Am vreo sansa sa il repar acasa? Exista vreo sansa sa il duca undeva sa imi poata repara usb? Eu de cand mi s-a stricat ps 3 eu ma jucam foarte des. De cand s-a stricat mi s-a luat de ps 3 si ma jucam pe laptop. Dupa cativa ani mi-am luat alt ps 3 dar vreau sa il repar si pe ala stricatu ca vreau sa il trimet in Romania deci poate careva sa ma ajute va rog? Promit 100% ca dau funda cum vad raspunsul. Va multumesc anticipat.

1 răspuns:
| MooN204 a răspuns:

Deci. da. poti sa il duci la cineva sa i se repare porturile usb. daca vrei chiar sa il repari acasa. incearca sa vezu daca porturile nu au nimic dezlipit sau ars