| DavidMihail a întrebat:

Am un PS3 Super Slim de 12 gb. Vreau sa imi iau un hdd extern pentru el.Am auzit ca am nevoie de unul de laptop SATA 9, 5mm grosime 2, 5" 5400 rpm si gb multi.Am gasit unul pe eMAG la un pret acceptabil http://www.emag.ro/......EKBQTBBBM/ Vreau sa imi spuneti daca este bun pentru ps3 sa pot sa pun pe el salvari instalari, cand nu mai am loc pe cel intern din ps3.

1 răspuns:
| Timberged a răspuns:

N-am incercat ps3-uri dar in principiu ar trebui sa fie ok. Daca ps3-ul tau merge cu un stick normal, trebuie sa mearga si cu un hard. Diferenta majora ar fi ca hardul fiind cu motor, consuma mult mai mult decit un stick, dar asta nu ar trebui sa fie o problema pentru PS3-ul tau. Daca era tableta ar fi fost mai problematic, dar s-ar putea sa mearga si pe aia fara probleme.