| Just4boy a întrebat:

Salut, TPU
Am un Router D-Link Go-RT-N150 si de cateva zile imi face figuri.
L-am gasit intr-o zi oprit si i-am scos alimentarea si am bagat-o iar.dar nu se mai aprinde, imi licare becul de On/Off, are zile cand dupa multe restarturi (adica il scot si-l bag in priza pana mi se face rau) isi revine! Ce poate avea, ce as putea sa-i fac sa mearga?

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Încearcă să vezi dacă face la fel cu alt alimentator. În caz că nu, schimbi doar alimentatorul; altfel... la gunoi cu el și iei altul, că nu mai sunt chiar o avere.