| Deniskovici a întrebat:

am un Samsung și ieri l-am pus la încărcat, pe astăzi când dau să-l pornesc are Black screen cu voice asistent, cum as putea sa dezactivez black-scree-nul cu ajutorul voice assistent-ului?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate găsești rezolvarea de aici:-> https://youtu.be/55C07pujJLg

| Deniskovici explică (pentru anonim_4396):

Am reușit sa dezactivez voice assistent-ul dar, ecranul tot în Black screen este... Posibil sa fie ars display-ul, și touch-screen digitizerul sa meargă? Repet, a fost la încărcat când s-a întâmplat problema.