| Anonim232323 a întrebat:

am un SanDisk de 32 gb si nu stiu unde sa-l bag. pentru a vedea pozele din el... in laptop l-am bagat in locul unui card de la firma de la care am laptop-ul si nu imi aparea nimic nou. unde trebuie sa-l bag si unde trebuie sa intru ca sa le vad?

Răspuns Câştigător
| User2 a răspuns:

Am inteles.E card de telefon care intra in adaptor. Sfatul meu este sa iti cumperi un adaptor pentru card sd cu port usb pentru ca e posibil la laptop sa nu ai mufa pentru acest adaptor precum cele mai vechi.

2 răspunsuri:
| User2 a răspuns:

Trebuie bagat in usb daca e stick... apoi intrii im my computer si e ultimul de jos. Daca nici asa nu arata verifici conexiunile din porturi din control panel.

| Anonim232323 explică (pentru User2):

E card d-ala ca de telefon. dar mai mare