| RopeRop2 a întrebat:

Am un stick de internet de la digi,l-am băgat în calculator, a instalat aplicația Join Air,si mi-a detectat antivirusul aplicația si a șters-o,și acum când bag stick-ul in calculator, nu îmi mai instalează nimic, ce pot face?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstaleaza antivirsul si apoi instaleaza aplicatia. Apoi daca vrei antivirus baga altul. Daca totusi il detecteaza ca virus, intri in antivirus si adaugi aplicatia la white list.

| RopeRop2 explică (pentru anonim_4396):

Dar are ceva dacă dezactivez antivirusul?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RopeRop2):

Incearca.