| didisor112000 a întrebat:

TPU am o intrebare!
am un stick de internet de la DIGIstraight face..si de fiecare daca cand vreau sa il conectez pe calculator nu ma lasa adica. apas buton de CONECTARE si nu se conecteazathinking mentionez ca am IMVU instalat thinking Pareri?

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Pai ar fi cel mai bine sa folosesti alt stick.Adica sa imprumuti un stick de la alt cineva si vezi apoi daca are o problema sticku tau sa pc.
Bafta big grin

| Twiff a răspuns:

Poate nu e detectat stick-ul incearca sa il bagi in port USB.