| 3my098 a întrebat:

Am un telefon samsung GT-E2120 si as dori sa stiu cum pun parola la mesaje, fisiere etc. Pt ca un prieten de al meu mi-a spus ca se poate finca si el are aceeasi marca de telefon si el sia pus.

Funda ^^

Multumesc Anticipat.

1 răspuns:
| valentynrobert a răspuns:

Da chiar daca ii aceias marac nu toate modelele se pot bloca!
De exemplu Eu am Samsung Galaxy 2 si al meu se poate bloca dar cel din inaintea lu a fost Samsung galaxy 5 (gt 5500 ) si el nu se potea bloca si is aceias marca SAMSUNG!