| JuniorHD a întrebat:

Am un televizor de la Toshiba cu ecran plat care nu este smart. Cum pot face să mă conectez cu telefonul pentru a putea intra pe yt sau a vedea filme. Ca fapt divers am s7 edge.

2 răspunsuri:
| Surtulecs a răspuns:

Salut! Pai nu poti sa te conectezi pe internet daca nu e Smart. Daca era smart aveai posibilitatea de conectare la internet prin wifi sau altele. In schimb daca ai diverse porturi mai putin cel de internet poti viziona filme, fotografii, inregistrati audio, asculta muzica de pe stick-ul dvs.

Sper ca te-am ajutat!

| Surtulecs a răspuns (pentru Surtulecs):

Portul pentru stick e cel usb, cred ca stiai. Daca il detine televizorul te-ai scos in mare parte...