| MaxiEcho a întrebat:

Am Windows 7 Home Premium!
Si daca am mai multe file deschise la Browserul Google Chrome cum ar fii Youtube Facebook si Forge of Empiries se misca foarte greu!
Procesor : Adm Sempron(tm) + 1.80 Ghz
Memorie Ram: 1 Go
Sistemul e pe 32 biti
Am auzit ca de la Ram e de vina!
Pot sa o modific cumva?
Sau ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Pai ori esti WindowsXpert, ori nu mai esti?
Procesorul slab, memorie putina! Mai pune 2 GB de RAM!

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

In plus asta nu e calculator de Windows 7! Ti-ar trebui un procesor core2duo! Asta e calculator de XP!

| DaffyDuck a răspuns:

Si procesorul si RAM-ul... sunt prea slabe... cumpara-ti procesor nou si mai multa memorie. Dar nu fa dupa tine, du-te si tu la cineva care repara calculatoare.

| MaxiEcho explică (pentru DaffyDuck):

Pot sa fac memoria Ram mai mare?
Iar daca fac asta ma ajuta cu ceva? (http://www.programecalculator.ro/......-virtuala/ )