| MrHello a întrebat:

Ar face treaba placa video amd radeon r7 250x VAPOR-X cu amd fx 8310 si 8 giga ram?

4 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Placa video e prastie.

Răspuns utilizator avertizat
| CPAElites a răspuns (pentru MrHello):

E foarte slaba.Mai pune cel putin 250 lei si ia-ti una buna..Multe mai performanta...Totusi daca nu mai ai bani ti-o recomand pasta. : http://www.pcgarage.ro/......-128-bit-2
Este mult mai performanta decat r7 250x VAPOR-X cu cel putin 70% :D

| TheNiGhTCoReLV a răspuns:

Componentele sunt bune dar mai bine iti cumperi R7 260x, eu am un R7 250 si frameratul in minecraft este 120+, cs:go 60+ max