| anonim_4396 a întrebat:

As avea nevoie de ajutor...Am reinstalat windowsul ( windows 7 ultimate ) si dupa cum stiti e doar pe 30 de zile. Pentru a il face "permanent" trebuie sa instalezi un program numit Windows Loader. Cand dau sa instalez acel program imi da o eroare si zice cam asa " error finding your system active partytion. ( SUbliniez ca am instalat windowsul doar cu o partitie, deoarece cand am dat sa-l instalez cu 2 partitii imi dadea o eroare si nu am reusit sa il instalez doar cu o singura partitie. Am nevoie de ajutooor. [ Funda! ] ( Scuzati categoria dap e cea mai vizualizata )

Răspuns Câştigător
| MMihai a răspuns:

În SUA și în Canada salariile sunt de peste 1000 de $ / lunar și oamenii își pot permite să cumpere sisteme de operare și softuri pe bani.
În România aceleași sisteme de operare și aceleași softuri sunt cu 15-30% mai scumpe, că cei care le aduc de acolo, vor să câștige niște bani în plus.
Neputând cumpăra alea, pe bani, că nu ai banii respectivi ai numai soluția să treci pe sisteme de operare și pe softuri gratuite.
Citește și cea ce am scris eu acestui băiat:

http://www.tpu.ro/......-starting/

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Nu te mai încurca cu Windows-urile care sunt pe bani mulți și treci pe linux-uri din grupa Ubuntu care sunt gratis.( recomand : Kiwi Ubuntu Linux sau Ubuntu Linux oricare instalat în limba română)

| RetardedRacoons a răspuns:

E cea mai vizualizata categorie pentru ca e cea mai interesanta, asta inseamna ca ne cam doare fix in pix de problemele voastre tehnice si de alte lucruri care n-au ce cauta aici.
As putea sa te ajut dar n-o s-o fac, in primul rand pentru ca mi se rupe **** de problema ta si in al doilea rand pentru ca ma indoiesc cinstit ca ai putea sa-mi urmezi instructiunile cand nu esti capabil nici sa postezi unde trebuie.