| dani02dani a întrebat:

as avea si eu o intrebare, am un hdd de desktop de 1TB in format NTFS (il folosesc ca pe un hdd extern, i-am pus RACK pentru al folosi pe PS3) am inteles ca atunci cand vrei sa il scoiti din PC trebuie sa dai acolo jos REMOVE sau cv de genu ca sa nu se strice... trebuie neaparat sa fac asta mereu? SI inca ceva daca trebuie sa fac asa mereu, cand il scot din PS3 cum fac asta? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CinevaNou a răspuns:

Da, e o idee buna sa faci asta. Pentru ca e posibil sa il scoti cand scrie ceva pe el, iar acel ceva o sa devina corupt(salvari la jocuri, muzica, etc.).
Iar ca sa il scoti din ps3, e de ajuns sa-i dai shutdown la ps3, daca n-are optiune de remove.

| dani02dani explică (pentru CinevaNou):

Multumesc! PS: daca te pricepi cat de cat la ps3 adauga-ma si pe mine ca sunt cam incepator happy poate o sa am nev de tine big grin dani_02dani@yahoo.com

| CinevaNou a răspuns (pentru dani02dani):

Prefer pc-ul, nu am avut vreo consola tongue