| GoalkeeperBoy a întrebat:

As avea si eu o problema legata de pc-ul meu.
Azi cand am incercat sa montez ventilatorul lateral al carcasei s-a arssad adica nu pornea si mirosea a ars si mi-a fost frica sa mai incerc odata si am renuntat.Acum capacul lateral e dat jos iar temperatura la hdd a mai crescut cu cateva grade. Dupa cateva ore de gameplay ajunge si la 40 de grade iar placa de baza la fel se incalzeste mai tare fara ventilator.E prea mare temperatura? Si a doua intrebare ar fitonguelaca video e fierbinte daca o ating dar ea nu trecece de 50 de grade cand o ating.De ce e asa fierbinte totusi daca speccy indica ca are 50 de grade?

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Da tu chiar crezi ca prostiile alea de programe indica bine? Aia e asa... orientativ, desi e mult spus! La cate modele de senzori sunt...