| Khabal a întrebat:

as dori sa achiziționez un microfon Somic DM-028, vreau sa stiu daca-mi înregistrează tastatura dacă îl țin la 20-25cm de ea. Am o tastatura Marvo Scorpion K400 (gaming) si e cam zgomotoasă

3 răspunsuri:
| Georgian_Daniel_Feraru_1997 a răspuns:

Cu siguranta or sa se auda si zgomotul butoanelor de la tastatura.

| Khabal explică (pentru Georgian_Daniel_Feraru_1997):

O să se auda tare?

| Georgian_Daniel_Feraru_1997 a răspuns (pentru Khabal):

Depinde cum scrii tu la tastatura si cata galagie face ea. Daca tu apesi pe butoane incat nu poate sa adoarma cel de langa tine atunci si in microfon o sa se auda dar nu asa de tare incat sa-ti acopere vocea. Poti improviza si sa-l legi undeva mai sus.