| BloodAndBon3 a întrebat:

As dori sa fac abonament la oricare dintre retelele din Romania, la care sa primesc minute si internet roaming + un telefon la oferta. Nu conteaza reteaua, dau funda! Promit.

7 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Clar la digi\intra la ei pe pagina si vezi oferte http://www.rcs-rds.ro/......fonie-digi

| cititor1998 a răspuns:

La Vodafone

| BloodAndBon3 explică (pentru cititor1998):

Ma intereseaza oferta, nu reteaua in special!

| RamonaBadoi a răspuns:

Digi -abonamentul Optim Nelimitat cu 5 euro pe luna + super oferte la telefoane (ai minute nelimitate nationale in orice retea nationala + retelele internationale pe mobil + internet)

| BloodAndBon3 explică (pentru RamonaBadoi):

Ma intereseaza minute ROAMING + internet. si sa dea si telefon la oferta.

| RamonaBadoi a răspuns (pentru BloodAndBon3):

Am inteles, dar nu prea sunt astfel de optiuni, insa ai o varianta:
Te duci la o fima de telefonie mobila si le spui ce iti doresti.ei iti vor face un pret ...si vei avea un abonament personalizat+ telefon nou

| BloodAndBon3 explică (pentru RamonaBadoi):

Si sigur se poate face aceasta treaba? happy