| AlinCosty a întrebat:

As dori să-mi achiziționez un telefon și nu știu care.
Puteți să-mi ziceți care este cel mai bun dintre Huawei p30 Pro și Samsung s10 plus?

Răspuns Câştigător
| NeaNicu78 a răspuns:

S10+ și p30pro sunt foarte tari amândouă, dar (strict părerea mea) zic ca p30pro e mai bun, bateria e mai ok( li-polimer) și în 30 min îți încarcă 70%, și mai sunt dar gusturile și impresiile diferă.

8 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Depinde de nevoile si asteptarile tale.

S10+ ar fi alegerea inspirata, dar daca ai nevoie de o camera mai buna si esti dispus sa nu ai jack, atunci P30 pro e mai ok.

| NeaNicu78 a răspuns (pentru Frank51):

Sunt adaptoare speciale pe mufa de alimentare și îți face ieșire pentru căști (jack), uite asa arata :

https://m.emag.ro/......D2T7GKBBM/

| Frank51 a răspuns (pentru NeaNicu78):

Eu am P30 PRO si e ok, partea nasoala e lipsa jack-ului(nu e tocmai practic sa cari adaptoare dupa tine), si difuzorul pentru apeluri.

| NeaNicu78 a răspuns (pentru Frank51):

Adaptorul la cât e de mic nu deranjează absolut deloc și poți să-l lași direct în cablul de căști, cum am spus, gusturile si ideile nu vor fi asemănătoare, sa auzim numai de bine.

| AlinCosty explică (pentru NeaNicu78):

Dar Mate 20 Pro cum ar fi?

| NeaNicu78 a răspuns (pentru Frank51):

S10+ și p30pro sunt foarte tari amândouă, dar (strict părerea mea) zic ca p30pro e mai bun, bateria e mai ok( li-polimer) și în 30 min îți încarcă 70%, și mai sunt dar gusturile și impresiile diferă.

| Bogdan70001 a răspuns:

OnePlus 7T PRO.

Cel mai rapid, telefon cel mai aratos cel cu fotografiile aproape cele mai bune si ala la pret cu putin sub S10 Plus

| Mete0ra a răspuns:

S10+ pentru camera

| Chillyourmind a răspuns:

Huawei a inceput sa fie interzis in unele state din SUA https://www.g4media.ro/......ania.html.

Daca nu vrei sa iti schimbi telefonul dupa un an pentru ca probabil nu va mai primi update-uri, mai bine iti iei S10+.
http://bit.ly/2EYj3FU