| PureMadnesS a întrebat:

As dori si eu o idee de site cu care sa fac si eu cativa bani(nu multi)Ma gandeam sa fie ceva care sa acceseze toti copii deoarece... ei sunt puterea internetului si ei petrec cel mai mult timp. daca as lua 100 vizulizari de la fiecare 5 scoli ar fi foarte bine ...eu astept idei nu vreau siteuri din acelea cu facibanipenet si toate prostiile eu vreau sa muncesc si sa scot bani cu siteul meu big grin

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| blondutza92 a răspuns:

Buna! uite un site pe care se pot face bani reali! http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=226651 daca esti interesat de asa ceva incearca-l.Te asigur ca nu este vrajeala, banii ai vei primii la o zii doua dupa ce se face cererea de extragere. Puteti sa ma intrebati daca nu intelegeti ceva(cu toate ca este f usor). Lasati-mi un id.

| razvan34567 a răspuns:

Https://ytimoney.xyz/117457120213658/ ai aici toate detaliile de care ai nevoie

| ciocotoff a răspuns:

Poate vrei sa incerci maildirect:
-pentru inregistrare primesti garantat 6$
pentru fiecare citire a newsletter-elor primite din partea MailDirect primesti automat 0, 5 centi
pentru fiecare click in interiorul newsletter-elor primite din partea MailDirect primesti automat 1 cent
pentru Share pe Facebook primesti 1 cent pentru fiecare campanie impartasita pe Facebook
primesti 10 centi pentru fiecare user care se inscrie din partea ta in platforma MailDirect pentru primii 200 de prieteni, dupa care suma scade la 2 centi.
in momentul in care atingi suma de 50$ in contul tau, la prima plata, incheiem un contract cu tine si iti viram banii in contul tau personal, ulterior platile fiind facute in baza contractului initial fara alte formalitati.
Inca nu te-am convins? Primesti 10% din castigul intregii tale echipe!
acceseaza http://www.maildirect.ro/inregistrare/18a20f4c804e935e8919a9e1c0f935a8 si Succes!