| Alexe_Silviu_2000 a întrebat:

Salut TPU
As vrea o tableta dar nu stiu ce sa aleg
1 vonino otis qs cu
7 inch, wi, fi bluetooth, gps, cpu quad mtk 1, 3 ghz, 1 camera, gpu mali 450, 8gb, 512 ram
Sau 2 utok cu
7 inch, wi, fi, 2 camere, quad allvienare 1, 5 ghz, gpu dual core mali 400mp2, 8 gb, 512 ram
Multumesc si dau fundita repede

2 răspunsuri:
| SkrillexOMFG a răspuns:

Nici una. Gaseste ceva cu MACAR 1 gb ram (nu e diferenta mare de pret). De ce? O sa vezi ca 512ram nu o sa-ti fie de ajuns, o sa se cam blocheze. Cu 1Gb ram o sa se usureze mult treabawinking
Aa si... Eu am o tableta Allview 2 speed quad, de 3 ani o am si nu s-a blocat niciodata. Succes!

| Vio_Viorel_1992 a răspuns:

Utok