| Cretu_Daniel_1993_e6md a întrebat:

As vrea sa imi achizitionez un smartphone dar nu stiu ce sa aleg dintre Huawei p8 lite si Allview x2 soul.Stiu ca Allview are specificatii mai bune dar totusi e un Gionee. Daca le-ati folosit personal astept o parere.Dau funda la primul care raspunde!

Răspuns Câştigător
| CPAElites a răspuns:

Decat sa dai dublu pe petarda aia de "Allview" adica Gionee elife s5 mai bine cumperi acel Huawei.
Sau mai poti strange bani si sa cumperi Meizu Metal ( e superb telefonul ) : http://bit.ly/1SsVKUw

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dintre Allview si Huawei, alege Huawei, de Allview am auzit o gramada ca se plang din diferite cauze, nu-s prea rezistente indiferent de model. Mergi pe Huawei sau chiar un HTC sau Sony.

| Anamaria0022 a răspuns:

Iti recomand Allview, insa X2 Soul PRO. Detin si eu un Allview X2 soul inca de cand a aparut si pana acum nu am avut absolut nicio problema cu el si il am de aproape 2 ani. O prietena are Huawei P8 Lite de cateva luni si deja ar vrea sa-l schimbe deoarece a inceput sa se miste foarte greu si nu a instalat nimic in el.
http://bit.ly/23JEiDM

| CPAElites a răspuns (pentru Anamaria0022):

"Allview X2 Soul Pro" poate vrei sa spui "gionee elife s7"
Nu exista telefon Allviewwinking exista doar brandul.
De ce ar da dublu pe petarda aia cand l-ar putea comanda din China pentru 600 lei?