| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un calculator All-In-One, dar in acelasi timp as vrea un calculator cu placa video buna... intrebarea mea e daca stiti daca la un calculator All-In-One se poate schimba placa video?

Raspundeti cat de repede posibil va rog happy

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Pai ca idee, cele all in one au cunfoguratii asemanatoare cu cele de la laptop-uri, sau chiar mai slabe. ele sunt facute special pentru net. O placa video dedicata ingramadita acolo e o idee rea, il va face si mai incins. Eu zic sa iei un pc desktop clasic, cu o carcasa matx sau mai mica, si pui acolo ce mai vrei.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La unele nu. La unele da: Dell Inspiron One 2320, Lenovo B320-2 All-in-One, etc.