| Den1470 a întrebat:

as vrea sa imi iau un Allview X1 Soul.Multa lume spune ca ii un telefon bun,i-am vazut si review-ul,dar tot nu sunt sigur,ce parere aveti,e bun, rezistent?

4 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Este un telefon bun, daca stii sa il intretii nu vei avea probleme cu el.

| ElectronicPieces a răspuns:

Da,este

| JustMeAlexandra a răspuns:

Are si o prietena de a mea telefon de acela.Din cate stiu eu, e foarte bun! Eu ti-as recomanda sa-l iei... Funda? big grin

| IoanaElena1994 a răspuns:

Este un telefon foarte bu si chiar isi merita banii, raportul pret-calitate este unul foarte bun, are specificatii pe care putine telefoane le au, este un telefon rezistent, iar daca ai grija de el, nu vei avea probleme
http://bit.ly/1w7EF6f