| Alex11221122 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati! As vrea sa imi instalez Windows XP si CD-Rom-ul e stricat de ceva vreme si sticul usb este stricat! Adica este mort! Cine ma ajuta are

6 răspunsuri:
| marculescumihai a răspuns:

Exact ce ai nevoie : http://www.videotutorial.ro/? tag=videotutorial-instalare-windows-fara-cddvd-si-stick-usb

| Alex11221122 explică (pentru marculescumihai):

In acest tutorial este pentru Vista, 7, 8. Dar eu vreau sa instalez XP!

| pozeanimate a răspuns:

Fara cd rom si stik nicicum
poate ai sdd, atunci da
sau windows 7 instaleaza direct din pc, dar pentru asta creaza o partitie formateazo
si cand vei instala direct din windows sa alegi partitia creata si formatata

| Alex11221122 explică:

As putea sa imi schimb cd-rom-ul, dar deocmadata nu am banii necesari, nu zic ca nu e scump un cd-rom

| crazytalk a răspuns:

Poti pune fisierele pe un hard disk extern si sa il conectezi prin usb. Dar ce zici, nu ar fi mai simplu sa iti schimbi cd-rom-ul?winking

| corne69 a răspuns:

Cumpara-ti alt CD-rom sau alt stickwinking