| Dragossm a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon la 400 lei.Eu am gasit un Lumia 530, imi recomandati ceva mai bun.Multumesc mult!

13 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Samsung galaxy S2/iphone 4/4s la mâna a doua.

| CaSiHai a răspuns:

Eu un iphone 4 dar cer 700 lei. ce zici te bagi?

| Cillix a răspuns (pentru CaSiHai):

Un iphone 4 impecabil costa pana in 500-530 lei maxim daca treci la preturi de 700 deja vorbim de un iphone 4s intr-o stare buna.

| CaSiHai a răspuns (pentru Cillix):

Serios? un iphone 4s este 900 de lei asa am gasit eu

| Dragossm explică (pentru CaSiHai):

As fi foarte interesat dar nu am atat banet laughing))

| CaSiHai a răspuns (pentru Dragossm):

Aste e nu avem ce facemrolling on the floor

| Cillix a răspuns:

Strange si tu 450-500 lei si iti cumperi un iphone 4 impecabil, desigur cauti pe un site gen OLX si vanzatorul sa fie din oras cu tine, asta inseamnand sa va intalniti si sa verifici telefonul pentru a vedea daca merge (te-as sfatui sa iei un prieten care se pricepe cu tine)

Răspuns utilizator avertizat
| Dragossm explică (pentru andrey1412):

Samsung galaxy s3 nu il gasesti la banii astia nou. Poate replici.

| Cillix a răspuns (pentru Dragossm):

Ti-am spus ca preturile sunt undeva la 500-530 depinde de vanzator si depinde in ce stare e dar te asigur ca un iphone 4 impecabil nu trece de 600(ma refer la preturi in general)http://olx.ro/oferta/iphone-4-alb-full-la-cutie-ID2yLSX.html#e5d7060ac2

| Dragossm explică:

M-am gandit si sa cumpar un iphone dar nu am gasit.Cunoaste-ti persoane care vand? happy

| eliminator a răspuns:

Pastreazati Lumia si strange bani pentru un S3/S4 NOU! Nu am incredere in vanzatori de telefoane la mana a 2a

| Edi155 a răspuns:

Allview A5 Duo
Sunt multumit de el si il am de un an.