| spazy11 a întrebat:

as vrea sa stiu ce parere aveti despre unitatea aceasta. Daca este buna pentru jocuri, mai ales pentru cele noi aparute.http://www.okazii.ro/......a129651695

Răspuns Câştigător
| Alexinho007 a răspuns:

Unitatea este chiar buna. Daca te-ai duce in magazin aceasta unitate cred ca ar costa vreo 15 milioane... oricum o sa poti juca orice joc nou aparut deoarece placa aia video are suport dx11, deci nu o sa ai probleme.
Am vazut niste teste in jocuri cu acea placa video, si chiar s-a descurcat foarte bine:
Battlefield 3-Ultra-25fps+
Far Cry 3-Med-High-25fps+
Skyrim-Ultra-30fps+
Borderlands 2-High-35fps+
Crysis 3-Low-Med(e prost optimizat jocul)-20fps+
Batman Arkham City-High-40fps+
Cam astea sunt testele pe care le=am vazut si dupa cum vezi placa aia video se descurca de minune.In concluzie, merita sa cumperi acea unitate!

3 răspunsuri:
| Me2 a răspuns:

Da e ok, cu 1000 lei nu se poate mai ok, pe viitor mai adaugi 4gb ram, ar fi bine sa'i pui un HDD mai mare, si daca vrei, sa pui o placa video mai ok