| AndreySomeone a întrebat:

As vrea si eu niste pareri in legatura cu problema mea. De azi dimineata telefonul meu merge foarte greu (Allview x2 soul style), pe Youtube se incarca mereu, pe magazin play la fel, chrome-ul e blocat mereu, cand apas pe butonul de pornire/oprire a ecranului nu mai apare sa bag parola, toate astea chiar si dupa reset la setarile din fabrica. Ce ar putea avea?

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Daca mai are garantie il duci la garantie.
daca nu mai are garantie il arunci si iti cumperi un telefon care iti ofera prestatii asa cum e normal.

| AndreySomeone explică:

Nici mesaje nu mai pot primi